Piłkarski weekend, ostatnie mecze w B Klasie, oldboje w walce o lidera

     W nadchodzący weekend 3-4 listopada rozegrane zostaną kolejne mecze ligowe naszych zespołów. W B Klasie będzie to ostatnia kolejka zmagań w pierwszej rundzie sezonu 2018/2019. Oto cały zestaw gier w których występują zespoły z naszego powiatu:

SOBOTA 3 listopada

II Liga PLO – Oldboje

Darłovia Darłowo – STLA Kacper Sport Szczecinek godzina 16.00 w Darłowie

IV Liga

Vineta Wolin – MKP Szczecinek godzina 14.00 w Wolinie

Klasa Okręgowa

Jedność Ikar Krosino – Błonie Barwice godzina 14.00 w Krosinie

A Klasa

Głaz Tychowo – Hubertus Biały Bór godzina 14.00 w Tychowie

Mirstal Mirosławiec – Mechanik Turowo godzina 14.00 w Mirosławcu

Zawisza Grzmiąca – Sokół Suliszewo godzina 14.00 w Grzmiącej

Redłovia Redło – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 14.00 w Redle

Junior Starszy KOZPN

Mechanik Bobolice – Zawisza Grzmiąca godzina 11.00 w Bobolicach

Pionier 95 Borne Sulinowo – Spójnia Świdwin godzina 11.00 w Bornym Sulinowie

Orzeł Łubowo – Santos Kłębowiec godzina 11.00 w Łubowie

Junior Młodszy KOZPN

Głaz Tychowo – Wiarus Żółtnica godzina 11.00 w Tychowie

Trampkarz KOZPN

MUKS Orzeł 2010 Wałcz – Błonie Barwice godzina 15.00 w Wałczu

Młodzik KOZPN

Hubertus Biały Bór – Błonie Barwice godzina 11.00 w Białym Borze

AP Szczecinek – Zawisza Grzmiąca godzina 11.00 stadion OSiR w Szczecinku

Bałtyk Koszalin – AP Szczecinek godzina 10.30 w Koszalinie – Młodzik Starszy

Bałtyk Koszalin – AP Szczecinek godzina 12.00 w Koszalinie – Młodzik Młodszy

NIEDZIELA 4 listopada

A Klasa

Drzewiarz Świerczyna – Wiarus Żółtnica godzina 14.00 w Świerczynie

Sad Chwiram – Orzeł Łubowo godzina 14.00 w Chwiramie

B Klasa

Pogoń Wierzchowo – KS Gwda Wielka godzina 12.00 w Wierzchowie

Błękitni Gonne Małe – Drzewiarz Krosino godzina 12.00 w Gonnym Małym

Smak Pomorski Wilcze Laski – Grot Bonin godzina 12.00 w Wilczych Laskach

Junior Młodszy KOZPN

UKS Avatar Lekowo – Hubertus Biały Bór godzina 13.00 w Lekowie

Trampkarz KOZPN

Orzeł Wałcz – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 13.00 w Wałczu

AP Reissa II Szczecinek – AP Reissa I Szczecinek godzina 12.00 boisko przy ulicy Wiatracznej w Szczecinku

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *