Piłkarski weekend – rozkład gier

       W nadchodzący weekend 26-27 maja rozegrana zostanie kolejna kolejka gier naszych zespołów z powiatu szczecineckiego. Oto rozkład gier:

SOBOTA 26 MAJA

IV Liga:

MKP Szczecinek – Hutnik Szczecin godzina 13.00 stadion OSiR w Szczecinku sędziują: Bieniek, Kluz, Janus

Klasa Okręgowa Południe:

Hubertus Biały Bór – Sad Chwiram godzina 17.00 w Białym Borze sędziują: Leśniewski, Kowalski K., Gostyński

Wiarus Żółtnica – Mechanik Turowo godzina 17.00 w Żółtnicy sędziują: Basiejko S., Basiejko E., Gojlik

Orzeł Łubowo – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 17.00 w Łubowie sędziują: Stasiak, Rozmus R.

A Klasa:

Błękitni Gonne Małe – Smak Pomorski Wilcze Laski godzina 17.00 w Gonnym Małym sędziują: Nowik W., Ambroziak, Lorkiewicz 

Liga Okręgowa  Junior Starszy KOZPN Grupa 1

Błonie Barwice – Wspólni Różewo godzina 11.00 w Barwicach sędziują: Ambroziak, Lorkiewicz, Nowik W.

Liga Okręgowa Junior Młodszy KOZPN Grupa 1 

Junior Kalisz Pomorski –  UKS B-MAX Grzmiąca  godzina 11.00 w Kaliszu Pomorskim sędziuje: Stateczny

Orzeł Łubowo – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 11.00 w Łubowie sędziują: Stasiak, Rozmus R.

Trampkarz "2003 A" Grupa 1 

UKS AP REISSA Szczecinek – AP GAVIA Choszczno godzina 15.00 boisko przy ul. Wiatracznej, sędziuje: A. Zdanowski

 Liga Okręgowa Młodzik KOZPN

Błonie Barwice – Hubertus Biały Bór godzina 13.00 w Barwicach sędziują: Ambroziak, Lorkiewicz, W. Nowik

 

 NIEDZIELA 27 MAJA

KKO:

KS Victoria Sianów – Błonie Barwice godzina 15.00 w Sianowie sędziują: Jabłoński K.,  Pazdecki, Kowalski T.

A Klasa:

Graf Bukówko – Pogoń Wierzchowo godzina 12.00 w Bukówku sędziują:  Kiełbasa, Nowik W., Kowalski Kac.

Gryf Dobrowo –  KS Gwda Wielka godzina 12.00 w Dobrowie sędziują: Radzimski, Kosecki, Winkowski

Liga Okręgowa Młodzik Starszy KOZPN

Gwardia Koszalin – AP Szczecinek godzina 11.00 w Koszalinie sędziuje: Kobusiński

Liga Okręgowa Młodzik Młodszy KOZPN

Gwardia Koszalin – AP Szczecinek godzina 12.30 w Koszalinie sędziuje: Kobusiński

Liga Okręgowa Młodzik KOZPN

Pionier 95 Borne Sul. – AP Szczecinek godzina 17.00 w Bornym Sul. Sędziuje: A. Zdanowski

WTOREK 29 MAJA

Mirstal Lotnik Mirosławiec  – Orzeł Łubowo godzina 18.00 w Mirosławcu sędziują: Zalewski, Hajdasz, Kurasz 

 

ŚRODA 30 MAJA

Liga Okręgowa  Junior Starszy KOZPN Grupa 1

Błonie Barwice – Wiarus Żółtnica godzina 17.30 w Barwicach sędziują: Rak, Fiedurek, Kamiński 

Liga Okręgowa Młodzik KOZPN:

AP Szczecinek – AP Reissa Szczecinek godzina 17.00 boisko przy SP 7 sędziuje: Sroka

Hubertus Biały Bór – Grom Świelino godzina 17.00 w Białym Borze, sędziuje: Więcek

Pionier 95 Borne Sul.-Błonie Barwice godzina 17.00 sędziuje: A. Zdanowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *