Piłkarski weekend zacznie się 18 maja, Zawisza już wygrał

Oto zestaw gier na najbliższe dni:

PIĄTEK 18 MAJA:

IV Liga 

MKP Szczecinek – Vineta Wolin godzina 18.00 stadion OSiR w Szczecinku sędziują: M. Mazur, Purcel, T. Kowalski

SOBOTA 19 MAJA

KKO:

Błonie Barwice –  Pogń Połczyn Zdrój godzina 17.00 w Barwicach sędziują: Gocałek, Jeszke, Kamiński

Klasa Okręgowa Południe

Pionier 95 Borne Sulinowo – Spójnia Świdwin godzina 17.00 w Bornym Sul. sędziują:Jankowski, Świerszcz, Kaczmarek

Mechanik Turowo – Orzeł Łubowo godzina 17.00 w Łubowie sędziują: R. Rozmus, Nowaczyk, A. Rozmus

Sad Chwiram – Wiarus Żółtnica godzina 17.00 w Chwiramie sędziują: Latos, Zalewski, P. Kowalski

Legion Strączno – Hubertus Biały Bór godzina 13.00 w Strącznie sędziują: Kaczmarek, Kurasz, Lewandowski

Zawisza Grzmiąca – Jedność Tuczno godzina 17.00 w Grzmiącej walkower dla Zawiszy 3:0

A Klasa

Błękitni Gonne Małe – Głaz Tychowo godzina 17.00 w Gonnym Małym sędziują: Rak, Fiedurek, A. Zdanowski

Junior Młodszy KOZPN:

Mirstal Mirosławiec – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 11.00 w Mirosławcu sędziują: Bieniecki, Getler, Ambroziak

Pogoń Połczyn Zdrój – Orzeł Łubowo godzina 11.00 w Płczynie Zdroju sędziują:Białek, Ogórek, Wołejszo

B-MAX Grzmiąca – MUKS Orzeł 2010 Wałcz godzina 12.00 w Grzmiącej sędziują: P. Basiejko, M. Skórka, Gojlik

WLT 2003:

AP Reissa Szczecinek – Błękitni Stargard  godzina 15.00 stadion OSiR w Szczecinku sędziuje: Jeszke\

Trampkarz KOZPN:

AP Drawsko Pom. – Błonie Barwice godzina 11.00 w Drawsku Pom. sędziuje: Kac. Kowalski, Bierzanowski, Pikula

Młodzik Starszy KOZPN: 

AP Szczecinek – Iras Czaplinek godzina 11.00 przy SP 7  w Szczecinku sędziuje: Gocałek

Młodzik Młodszy KOZPN:

AP Szczecinek – Iras Czaplinek godzina 12.30 boisko przy SP 7 w Szczecinku sędziuje: A. Zdanowski

Młodzik KOZPN:

AP Szczecinek – Grom Swielino godzina 14.00 boisko przy SP 7 w Szczecinku sędziuje: Gocałek

Młodzik KOZPN:

Hubertus Biały Bór – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 10.00 w Białym Borze sędziuje: Fiedurek

NIEDZIELA 20 MAJA:

A Klasa:

Smak Pomorski Wilcze Laski – KS Gwda Wielka godzina 12.00 w Wilczych Laskach sędziują: Świerszcz, Zalewski, Marynka

Pogoń Wierzchowo – Grot Bonin godzina 14.00 w Wierzchowie sędziują: A. Zdanowski, Jeszke, Szumert

B Klasa:

Przyszłość dla Młodzieży Rusinowo – Drzewiarz Krosino godzina 16.00 w Rusinowie: sędziuje: Gojlik

WLJS:

Akademia MKP Szczecinek – Zryw Kretomino godzina 13.00 stadion OsiR w Szczecinku, sędziują: Kuś,Skowron, Kac. Kowalski

WLJM:

Akademia MKP Szczecinek – Kotwica Kołobrzeg godzina 11.00 stadion OSiR w Szczecinku sędziują: Skowron, Kuś, Kac. Kowalski

Trampkarz KOZPN:

AP Reissa Szczecinek – MUKS Orzeł 2010 Wałcz boisko ul. Wiatraczna w Szczecinku, sędziuje: Rak

Juniorzy Starsi KOZPN:

Wiarus Żółtnica – Sad Chwiram godzina 14.00 w Zółtnicy, sędziuje: Sroka

PONIEDZIAŁEK 21 MAJA

AP Reissa Szczecinek – Błonie Barwice godzina 17 boisko ul. Wiatraczna w Szczecinku, sędziuje: Sroka


 

ŚRODA 23 MAJA

Orzeł Łubowo – Hubertus Biały Bór godzina 18.00 w Łubowie, sędziują:Świerszcz, Kowalski, Kraska

Trampkarz KOZPN:

Lech Czaplinek – AP Reissa Szczecinek godzina 18.00 w Czaplinku sędziują: Skowron, Kac. Kowalski, Lorkiewicz

CZWARTEK 24 MAJA:

Junior Młodszy KOZPN:

Pionier 95 Borne Sulinowo – Pogoń Połczyn Zdrój godzina 17.30 w Bornym Sul. sędziuje: A. Zdanowski


 


 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *