Sportowy weekend

              W nadchodzący weekend kibice naszego powiatu będą mogli zobaczyć wiele imprez sportowych nie tylko spotkań piłkarskich. Oto zestaw meczów oraz imprez, które udało się nam zlokalizować:

 

Sobota 30 września

9.00 Zawody wyciskania sztangi mężczyzn i kobiet w hali OSiR przy ul. Wiatracznej 5.

10.00 Zawody Wojewódzkiej Olimpiady dzieci i młodzieży w karate kyokushin hala OSiR przy ul. Jasnej(SP4)

9.00 Turniej Tenisa Ziemnego w singlu na Zakończenie Letniej Ligi Tenisa Ziemnego korty AQUA TUR w Szczecinku

 

IV Liga:

Gryf Kamień Pomorski – MKP Szczecinek godzina 16.00 w Kamieniu Pomorskim

KKO:

Olimp Złocieniec – Błonie Barwice godzina 14.30 w Złocieńcu

Klasa Okręgowa Południe:

Spójnia Świdwin – Zawisza Grzmiąca godzina 16.00 w Świdwinie

Mechanik Turowo – Calisia Kalisz Pomorski godzina 16.00 w Turowie

Hubertus Biały Bór – Sokół Suliszewo godzina 16.00 w Białym Borze

Pionier 95 Borne Sulinowo – Sad Chwiram godzina 16.00 w Bornem Sulinowie

Orzeł Łubowo – Drzewiarz Świerczyna godzina 16.00 w Łubowie

Trampkarz KOZPN:

UKS Akademia Piłkarska Szczecinek –Olimp Złocieniec godzina 13.00 stadion OsiR w Szczecinku

Młodzik Starszy KOZPN:

UKS Akademia Piłkarska Szczecinek – Bałtyk Koszalin godzina 12.30 BOISKO PRZY UL. Krakowskiej (SP7) w Szczecinku

Młodzik Młodszy KOZPN:

UKS Akademia Piłkarska Szczecinek – Bałtyk Koszalin godzina 14.00 boisko przy ul. Krakowskiej(SP7) w Szczecinku

Młodzik KOZPN:

UKS Akademia Piłkarska Szczecinek – UKS Akademia Piłkarska Reissa Szczecinek boisko przy ul. Krakowskiej(SP7) w Szczecinku

Pionier 95 Borne Sulinowo – Błonie Barwice godzina 11.00 w Bornem Sulinowie

 

Niedziela 1 października

Klasa A grupa III:

KS Gwda Wielka – Pogoń Wierzchowo godzina 14.00 w Gwdzie Wielkiej

Mechanik II Bobolice – Smak Pomorski Wilcze Laski godzina 12.00 w Bobolicach

Gryf Dobrowo – Sokół Spore godzina 12.00 w Dobrowie

Grot Bonin – Błękitni Gonne Małe godzina 12.00 w Wyszewie

Klasa B grupa II:

Błękitni Grodzisko Ostre Bardo – Drzewiarz Krosino godzina 15.00 w Ostrym Bardzie

Junior Starszy KOZPN:

MKP Szczecinek – Drzewiarz Świerczyna godzina 15.00 w Szczecinku stadion OsiR

Wiarus Żółtnica – Grom Szwecja godzina 14.00 w Żółtnicy

Junior Młodszy KOZPN:

Hubertus Biały Bór – Orzeł Łubowo godzina 11.00 w Białym Borze

UKS B-MAX Grzmiąca – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 11.00 w Grzmiącej

Trampkarz KOZPN:

UKS Akademia Piłkarska Reissa Szczecinek – Orzeł Wałcz godzina 15.00 boisko przy ul. Wiatracznej w Szczecinku

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *