Weekend nie tylko piłkarski

W nadchodzący weekend oprócz piłki nożnej kibice będą mogli zobaczyć m.in. zmagania tenisistów czy szczypiorniaka. Oto plan na nadchodzące dwa dni 16-17 września:

Sobota 16 września

9.00 Turniej Tenisa Ziemnego w Debla EMET 2017 korty  Aqua –Tur.

9.00 Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Oldbojów hala OSiR przy ulicy Jasnej

IV Liga: Rega Trzebiatów – MKP Szczecinek godzina 17.00 w Trzebiatowie

KKO: Orzeł Wałcz – Błonie Barwice godzina 17.00 w Wałczu

KO Południe: Mechanik Turowo – Legion Strączno godzina 17.00 w Turowie

Pionier 95 Borne Sulinowo – Zawisza Grzmiąca godzina 16.00 w Bornem Sulinowie

Orzeł Łubowo – Sokół Suliszewo godzina 17.00 w Łubowie

Hubertus Biały Bór – Jedność Tuczno godzina 17.00 w Białym Borze

Junior Starszy KOZPN: MKP Szczecinek – Wiarus Żółtnica godzina 11.00 obiekty OSiR w Szczecinku

Junior Młodszy KOZPN: MUKS Orzeł 2010 Wałcz- Orzeł Łubowo godzina 13.00 w Wałczu

Junior Kalisz Pomorski – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 11.00 w Kaliszu Pom.

Trampkarz KOZPN: AP Szczecinek – AP Reissa Szczecinek godzina 13.00 obiekty OSiR w Szczecinku

Błonie Barwice – Orzeł Wałcz godzina 13.00 w Barwicach

Młodzik Starszy: AP Szczecinek – Iras Czaplinek godzina 12.00 boisko SP 7 przy ul. Krakowskiej

Młodzik Młodszy: AP Szczecinek – Iras Czaplinek godzina 13.30 boisko SP 7 przy ul. Krakowskiej

Młodzik KOZPN: AP Szczecinek – Grom Świelino godzina 15.00 boisko SP 7 przy ul. Krakowskiej

Hubertus Biały Bór – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 11.00 w Białym Borze

Niedziela 17 września

LWTS: AP Reissa Szczecinek – Gwardia Koszalin godzina 17.00 boisko przy ul. Wiatracznej w Szczecinku

A Klasa grupa III: Pogoń Wierzchowo – Smak Pomorski Wilcze Laski godzina 14.00 w Wierzchowie

Mechanik II Bobolice – Sokół Spore godzina 12.00 w Bobolicach

KS Gwda Wielka – Błękitni Gonne Małe godzina 14.00 w Gwdzie Wielkiej

B Klasa grupa II: Przyszłość dla Młodzieży Rusinowo-Drzewiarz Krosino godzina 16.00 w Rusinowie

Junior Młodszy: Hubertus Biały Bór – Pogoń Połczyn Zdrój godzina 11.00 w Białym Borze

B-MAX Grzmiąca – Redłovia Redło godzina 11.00 w Grzmiącej

Poniedziałek 18 września

Młodzik KOZPN: AP Reissa Szczecinek – Błonie Barwice godzina 17.00 boisko przy ul. Wiatracznej

Środa 20 września

Junior Starszy KOZPN: Błonie Barwice – Grom Szwecja godzina 17.30 w Barwicach

Trampkarz KOZPN: AP Szczecinek – MUKS Orzeł 2010 Wałcz godzina 17.30 obiekty OSiR w Szczecinku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *